AEK 120 a.s.

účetní a poradenská společnost

Ceník

Ceník

Ceny za účetnictví a daňovou evidenci stanovujeme individuálně u každého klienta samostatně po domluvě a dle množství dokladů, odvětví a náročnosti zpracování. Vždy se stanovuje měsíční paušální částka a v průběhu měsíců se cena za zpracování upravuje dle změn v podkladech. Pokud je rozdílné množství dokladů v měsících upravujeme cenu vždy přiměřeně k podkladům a vykonané práci. Cenová nabídka je včetně pojištění, mlčenlivosti a konzultací v daném oboru.
Nabízíme kvalitní zpracování účetnictví a daní za rozumnou cenu s řadou výhod.

- ZOBRAZIT CENÍK -
Diskuzní fórum
Zpracování daňové evidence, Zpracování účetnictví, Zpracování mzdové agendy a personalistiky, Zpracování daňových přiznání ke všem daním, tj. daň darovací, daň z nemovitosti, daň z přidané hodnoty, daň z příjmu FO, daň z příjmu FO ze závislé činnosti a fun. prožitků, daň z příjmu PO, daň dědická, daň silniční. Řešení daňových kontrol, Zastupování na úřadech, Dohled nad vedením účetnictví, Poradenská činnost v oblasti exekucí, Aplikace daňových zákonů v souvislosti s právními předpisy (ObchZ, ObčZ, TrZ, atd.), Aplikace řešení DPH v rámci EU i třetích zemí, Zakládání nových společností, Transformace společností, fúze, řešení daňových dopadů, Krizové řízení obchodních firem. Kupní smlouvy.
AEK 120 a.s. 2021 | Vytvořil: www.ucetnictviaek.cz | Mapa stránek | Sbírka listin | Nastavení cookies | Ochrana osobních údajů