AEK 120 a.s.

účetní a poradenská společnost

Dohled nad vedením účetnictví

Dohled nad vedením účetnictví

Poskytujeme komplexní služby v dohledu nad vedení účetnictví.
Dohled nad vedení účetnictví je určen pro klienty, kteří si vedou účetnictví sami a potřebují provést hloubkovou kontrolu správnosti zaúčtování všech účetních případů.
Nabízíme řešení účetních a daňových aspektů jednotlivých obchodních případů klienta a návrh jejich nejoptimálnějšího řešení. Zpracováváme i daňové audity. Spočívá v kontrole již uzavřených účetních období. V případě chybného zpracování účetnictví jsme schopni provést i jeho rekonstrukci.
Diskuzní fórum
Zpracování daňové evidence, Zpracování účetnictví, Zpracování mzdové agendy a personalistiky, Zpracování daňových přiznání ke všem daním, tj. daň darovací, daň z nemovitosti, daň z přidané hodnoty, daň z příjmu FO, daň z příjmu FO ze závislé činnosti a fun. prožitků, daň z příjmu PO, daň dědická, daň silniční. Řešení daňových kontrol, Zastupování na úřadech, Dohled nad vedením účetnictví, Poradenská činnost v oblasti exekucí, Aplikace daňových zákonů v souvislosti s právními předpisy (ObchZ, ObčZ, TrZ, atd.), Aplikace řešení DPH v rámci EU i třetích zemí, Zakládání nových společností, Transformace společností, fúze, řešení daňových dopadů, Krizové řízení obchodních firem. Kupní smlouvy.
AEK 120 a.s. 2023 | Vytvořil: www.ucetnictviaek.cz | Mapa stránek | Sbírka listin | Nastavení cookies | Ochrana osobních údajů