AEK 120 a.s.

účetní a poradenská společnost

Transformace společností, fúze, řešení daňových dopadů

Transformace společností, fúze, řešení daňových dopadů

Poskytujeme komplexní služby v transformaci společností, fůze, včetně daňových dopadů.
Zajišťujeme pro společnosti s ručením omezeným a akciové společnosti rozdělení společností, sloučení společností, prodej společností, převod společností a jiné transakce s tímto spojené v závislosti na dopad daňových zákonů. Navrhujeme nejvhodnější varianty pro fůze, přeměny společností. Připravujeme akcie pro společnosti a zajišťujeme kompletní administrativní služby.
Diskuzní fórum
Zpracování daňové evidence, Zpracování účetnictví, Zpracování mzdové agendy a personalistiky, Zpracování daňových přiznání ke všem daním, tj. daň darovací, daň z nemovitosti, daň z přidané hodnoty, daň z příjmu FO, daň z příjmu FO ze závislé činnosti a fun. prožitků, daň z příjmu PO, daň dědická, daň silniční. Řešení daňových kontrol, Zastupování na úřadech, Dohled nad vedením účetnictví, Poradenská činnost v oblasti exekucí, Aplikace daňových zákonů v souvislosti s právními předpisy (ObchZ, ObčZ, TrZ, atd.), Aplikace řešení DPH v rámci EU i třetích zemí, Zakládání nových společností, Transformace společností, fúze, řešení daňových dopadů, Krizové řízení obchodních firem. Kupní smlouvy.
AEK 120 a.s. 2023 | Vytvořil: www.ucetnictviaek.cz | Mapa stránek | Sbírka listin | Nastavení cookies | Ochrana osobních údajů