AEK 120 a.s.

účetní a poradenská společnost

Zakládání nových společností

Zakládání nových společností

Poskytujeme komplexní služby v zakládání nových společností.
Od prvotního notářského zápisu až po zápis do obchodního rejstříku se založením správcovského účtu v bance. Předáváme kompletní novou společnost s administrací.
Provádíme i zakládání nových společností na klíč, tj. bez dalších nutností navštěvovat instituce. V tomto odvětví zajišťujeme i prodej společností, likvidace a podílové obchodování se společnostmi.
Diskuzní fórum
Zpracování daňové evidence, Zpracování účetnictví, Zpracování mzdové agendy a personalistiky, Zpracování daňových přiznání ke všem daním, tj. daň darovací, daň z nemovitosti, daň z přidané hodnoty, daň z příjmu FO, daň z příjmu FO ze závislé činnosti a fun. prožitků, daň z příjmu PO, daň dědická, daň silniční. Řešení daňových kontrol, Zastupování na úřadech, Dohled nad vedením účetnictví, Poradenská činnost v oblasti exekucí, Aplikace daňových zákonů v souvislosti s právními předpisy (ObchZ, ObčZ, TrZ, atd.), Aplikace řešení DPH v rámci EU i třetích zemí, Zakládání nových společností, Transformace společností, fúze, řešení daňových dopadů, Krizové řízení obchodních firem. Kupní smlouvy.
AEK 120 a.s. 2023 | Vytvořil: www.ucetnictviaek.cz | Mapa stránek | Sbírka listin | Nastavení cookies | Ochrana osobních údajů