AEK 120 a.s.

účetní a poradenská společnost

Poradenská činnost v oblasti exekucí - oddlužení

Poradenská činnost v oblasti exekucí - oddlužení

Poskytujeme komplexní služby v oblasti exekuce a oddlužení fyzických osob.
Zastupujeme klienty v exekučních řízeních a nabízíme poradenskou činnost a postupy hájící práva klienta.

Nejste schopni splácet své dluhy? Jste v tíživé situaci a bojíte se exekutorů a proto raději nepřebíráte poštu. Pomůžeme Vám vyřešit Vaše dluhy osobním bankrotem oddlužením fyzické osoby, podnikatele i manželů. Zdarma posoudíme Vaší finanční situaci, stav všech dluhů které nestačíte platit. Následně po dohodě sestavíme nejvýhodnější způsob oddlužení. Zbavíme Vás veškerých dluhů, starostí s exekucemi a vymáháním.
Diskuzní fórum
Zpracování daňové evidence, Zpracování účetnictví, Zpracování mzdové agendy a personalistiky, Zpracování daňových přiznání ke všem daním, tj. daň darovací, daň z nemovitosti, daň z přidané hodnoty, daň z příjmu FO, daň z příjmu FO ze závislé činnosti a fun. prožitků, daň z příjmu PO, daň dědická, daň silniční. Řešení daňových kontrol, Zastupování na úřadech, Dohled nad vedením účetnictví, Poradenská činnost v oblasti exekucí, Aplikace daňových zákonů v souvislosti s právními předpisy (ObchZ, ObčZ, TrZ, atd.), Aplikace řešení DPH v rámci EU i třetích zemí, Zakládání nových společností, Transformace společností, fúze, řešení daňových dopadů, Krizové řízení obchodních firem. Kupní smlouvy.
AEK 120 a.s. 2021 | Vytvořil: www.ucetnictviaek.cz | Mapa stránek | Sbírka listin | Nastavení cookies | Ochrana osobních údajů